Sadarbības iespējas

Piedāvājums korporatīvajiem klientiem

Sadarbojamies ar prezentreklāmas uzņēmumiem, reklāmas un pasākumu aģentūrām. Veicam liela apjoma pasūtījumus koporatīvajiem klientiem.

Online katalogs http://www.youblisher.com/p/1834034-SolidWoodGifts-katalogs-2017/

Ja jūs interesē mūsu izstrādājumi un jūs vēlaties tos iegādāties lielākos apjomos, rakstiet info@lazuri.lv vai zvaniet +371 29675034


Piedāvājums bērnu dārziem un brīvā laika centriem

Bērnudārziem un bērnu brīvā laika centriem esam izveidojuši īpašu piedāvājumu, kurā esam iekļāvuši mūsu populārākos izstrādājumus.


Koka attīstošā puzle "Alfrēds Stiprinieks un viņa brāļi" 
Katra puzles figūriņas kāja ir tādā pašā izmērā kā kakla izliekums, līdz ar to ir iespējams tos salikt kopā neskaitāmos veidos un rakstos. Puzle palīdz bērniem attīstīt kustību koordināciju un sīko motoriku, kā arī trenē uzmanību, pacietību un precizitāti. Veicina bērna iztēli, izmantojot Alfrēdus lomu un sadzīves spēlēs. Alfrēdus ir iespējams personalizēt, apzīmējot vai izkrāsojot. Puzles figūriņas ir iesaistāmas arī citās spēlēs. Piemērota bērniem no 2 gadu vecuma.


Koka puzle "Banana"
Vienādas formas koka puzles gabaliņus var izmantot dažādu konstrukciju - gan simetrisku, gan asimetrisku, gan 3D -  būvēšanai, tādējādi trenējot sīko motoriku un izkopjot līdzsvara sajūtu.Puzles gabaliņi nav apstrādāti ar eļlu, līdz ar to tos ir viegli izkrāsot. Piemērota bērniem no 4 gadu vecuma.


Spēle "15"
Spēles uzdevums ir bīdot klucīšus tos sakārtot pēc kārtas no 1 līdz 15. Trenē pacietību un rada izpratni par skaitļu secīgumu. Veicina domāšanas procesus. Piemērota bērniem no 5 gadu vecuma.


Spēle - konstruktors "Leonardo da Vinči tilts"
Konstruktors, ar kura palīdzību ir iespējams uzbūvēt vēsturisku mobilu konstrukciju bez stiprinājumiem, kādu to savulaik projektēja izcilais mākslinieks un zinātnieks Leonardo da Vinči. Konstruktors trenē pacietību, veicina sīkās motorikas attīstību, stimulē domāšanas procesus, kā arī iepazīstina bērnus ar izcilā da Vinči veikumu. Piemērots bērniem no 6 gadu vecuma. Ir iespēja arī pasūtīt lielizmēra konstruktoru (1m gari koki), kuru saliekot ir iespējams tam iet pāri.


Tilpuma puzle "Litriņš"
Tilpuma puzle sastāv no 2 klučiem un 15 dažāda garuma stienīšiem. Uzdevums salikt stienīšus tā. lai tie būtu visi vienā līmenī un būtu iespējams vienu kluci uzlikt otram virsū. Puzle palīdz bērniem trenēt pacietību, attīsta sīko motoriku un rada izpratni par tādiem fizikas jēdzieniem - kā tilpums, garums, dziļums. Piemērota bērniem no 3 gadu vecuma.


Pirkstu labirints "Krētas"
Labirintu var izmantot divos veidos. Bez bumbiņas tas kalpo kā meditācijas un nomierināšanās rīks. Aizveram acis un ar pirkstu lēnām velkam pa labirinta zīmējuma gropi.  Tas palīdz sakārtot domas, atslābināties un nomierināties. Bērniem patīk šo pašu darbību veikt ar bumbiņu pirkstos, kas arī palīdz sasniegt līdzīgu efektu. Savukārt aktīvai rotaļai var izmantot labirintu, lai sacenstos, kurš ātrāk novadīs bumbiņu no sākuma punkta līdz centram. Tādējādi trenējot roku koordināciju un līdzsvara izjūtu. Piemērota bērniem no 3 gadu vecuma.

Visi šie produkti ir apstrādāti ar bērniem draudzīgo un sertificēto "balto eļlu." Tie tiek piegādāti iepakoti atbilstoša izmēra kartona kastēs. Klāt tiek pievienotas spēļu un rotaļlietu instrukcijas.

*Iestādēm, kurām jau ir kāds no mūsu ražojumiem piedāvājam  - atsūtiet mums oficiālu iestādes atsauksmi par esošo lietu un saņemiet  - 20% atlaidi pārējām spēlēm un rotaļlietām.

*Pašvaldības PII Rīgā nodrošinam e-rēķina izrakstīšanu RD sistēmā eriga.lv

*Kā arī Rīgas PII piedāvajam iespēju visas spēles testēt un izmēģināt 2 nedēļu garumā.


Rakstiet mums uz info@lazuri.lv un mēs jums nosūtīsim cenu piedāvājumu.

Jauku dienu vēlot
Elīna Binde-Dzelzīte
tel. 29675034

elina@solidwoodgifts.com